Zástěra s.r.o.

zakázková výroba nábytku

O firmě

„Neříkej, že to nejde, ukaž, že to zvládneš!“ *

Mgr. Miloš Zástěra - ilustrační foto

Firma Mgr. Miloš Zástěra byla založena v roce 1997, kdy bylo předmětem její činnosti truhlářství. V této době se jednalo o vedlejší činnost při probíhajících středoškolských studiích. Po několika letech byla činnost přerušena z důvodu splnění branných povinností a poté pro další studia.

V roce 2002 byla činnost obnovena jako hlavní činnost fyzické osoby a postupně rozšiřován záběr činností do současného stavu, kdy se snažíme poskytovat komplexní služby v oblasti bydlení. Součástí naší činnosti jsou tesařské práce, které často odstartují naši spolupráci se zákazníkem. Po vyzrání hrubé stavby někdy realizujeme montáž izolačních a sádrokartonových systémů v kombinaci s palubkovými obklady. V další etapě pak přichází na řadu pokládka masivních nebo laminátových podlah a dodávka schodišť. Následují montáže zárubní a dveří, kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalších nábytkových výrobků.

Všechny výše uvedené činnosti jsou podporovány obchodní činností naší firmy. Zákazníkům jsme tak schopni dodat výrobky, které přímo nesouvisí s naší činností, a můžeme zprostředkovat služby při zajišťování například obkladů bytových jader a elektromontáží. V případě zájmu zákazníka realizujeme zakázky uceleně jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích, jindy pouze některé z výše uvedených činností.

Včelín

V současné době firma působí v pronajatých prostorách společnosti Intex a.s., bývalého producenta koberců, ve Vratislavicích nad Nisou.

V roce 2009 jsme u Úřadu pro průmyslové vlastnictví zaregistrovali logo firmy jako ochrannou známku. Tato ochranná známka je registrována pod číslem zápisu 304 101.

Ve druhé polovině roku 2009 jsme významně podpořeni grantovou politikou EU a Libereckého kraje rozšířili své aktivity o výrobu a prodej včelích produktů, které produkujeme v lokalitě Vratislavic nad Nisou v nově vybudovaném kočovném včelíně. Kompletní nabídku našich produktů si můžete prohlédnout v katalogu včelích produktů. Včelí produkty je možné zakoupit buď v našem prodejním stánku při jarmarcích, slavnostech měst i poutích nebo objednat.

S přihlédnutím k situaci na české podnikatelské scéně, zejména postavení OSVČ a rizik plynoucích z její činnosti, dochází s účinností od 1. 1. 2011 ke změně právní subjektivity naší společnosti, respektive k ukončení činnosti OSVČ Mgr. Miloš Zástěra a navázání na činnost tohoto subjektu nově vzniklou společností Zástěra s.r.o. Vzhledem k personálnímu propojení uvedených subjektů se výše uvedená změna nikterak nedotýká Vás, milí zákazníci, partneři a přátelé. Věřím, že budeme moci i nadále pokračovat v započaté spolupráci ke spokojenosti všech zúčastněných.

Proč mi-za.cz

Dalo by se jednoduše říci, že jsou to iniciály Miloš Zástěra, ale nejen to. Míza je to, co dává stromu život. Při jejím jarním proudění ožijí i mohutné koruny, do té doby „spících“ dubů, které se pak majestátně chlubí svými novými lístky. Činnost mízy nesmazatelně zanechává stopu svého působení, podobně jako činnost firmy proměňuje obydlí našich zákazníků.

„Ať činíme cokoliv, stále jsme pouze nástroje.“
© Miloš Zástěra 2024, created by Dominik Fišer