Zástěra s.r.o.

zakázková výroba nábytku

Katalog včelích produktů

Náš prodejní stánek můžete potkat na nejrůznějších akcíchNaše včely chováme na kočovných stanovištích v lokalitě Vratislavického katastru. Pro získání pestrosti druhových medů je nutné se včelstvy kočovat na kratší i delší vzdálenosti. V moderních zařízeních respektujících zákonitosti včelího společenství i požadavky na zacházení s potravinami v režimu domácí produkce vznikají produkty, které Vám v tomto našem katalogu představujeme v širších souvislostech.

Jak to všechno začalo

V roce 2009 jsem si začal plnit dětský sen a předsevzetí, že jednou až dosáhnu důchodového věku, začnu včelařit. Když Liberecký Kraj vypsal grantový program podporující začínající včelaře, byl to dostatečný impuls pro to, aby se malá jiskřička rozhořela o několik desetiletí dříve. Pro naplnění své představy o moderním včelaření jsem začal sbírat střípky vědomostí a znalostí, které mi umožnily za vydatné podpory rodiny a kolegů získat finanční podporu a nezbytné vybavení. Skrz nejrůznější grantové projekty nás podpořili EU, SZIF České republiky, Liberecký Kraj, Statutární město Liberec a Městský obvod Vratislavice nad Nisou, ale nezanedbatelně nás podporujete i Vy všichni, kteří nakupujete naše výrobky, příp. už jste se stali našimi stálými zákazníky.

Postupem času vlivem rostoucího počtu včelstev, poptávky a díky nadšení, převzala záležitosti spojené s distribucí a prodejem produktů má žena. Díky stále hlubšímu pronikání do problematiky včelařství jsme si troufli dále rozšiřovat produktovou řadu našich výrobku.

Kvalita a profesionální přístup

Při produkci našich výrobků je kladen velký důraz na kvalitu a efektivitu, u distribuce na profesionální přístup k individualitě zákazníka spolu s kvalifikovanou informovaností. Pokoušíme se maximálně poznávat a využívat včelího potenciálu a toto poznání zprostředkovat svým milým zákazníkům. To se projevuje neustálým rozšiřováním sortimentu a množstvím veřejných činností. Naší činností bychom chtěli mimo jiné přispět k širšímu poznání včelího společenství veřejností a vzbudit lásku, obdiv či vášeň i u Vás.

V roce 2013 jste nás mohli potkat při velikonočních a adventních trzích ve Vratislavicích, Dni podstávkových domů v Raspenavě, pouti v Hejnicích, slavnostech Štěpánky v Kořenově, otevření jezdeckého areálu Liberec Pavlovice, slavnostech Desné nebo pouti v Kryštofově údolí.

Kde naše včelí produkty zakoupit

Naše produkty je možné zakoupit v našem prodejním stánku při jarmarcích, slavnostech měst i poutích (informujte se o nejbližší akci a termínu). Pro objednání produktů a ochutnávek nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese jana.woh (zavinac) volny.cz nebo tel. 605 468 235 (s ohledem na zaměstnání preferujeme sms). Pro technické poradenství, objednání prodejních akcí, přednášek a dílniček nás kontaktujte na e-mailové adrese milos.zastera (zavinac) mi-za.cz. Standardně produkty rozvážíme osobně, ale ve výjimečných případech (nechceme si nechat ujít osobní kontakt s Vámi) je možné je poslat i poštovní zásilkou.

Přejeme Vám dobrou chuť a pevné zdraví!

Vaši dodavatelé včelích produktů

Jana a Miloš Zástěrovi

Plnění medu Nabídka meduVčelař - ZástěraNáš včelín

© Miloš Zástěra 2024, created by Dominik Fišer